O nás

Vítejte na eshopu nomadist.cz. Moje jméno je Vojtěch Lavický a jsem tu, abych Vám pomohl s výběrem kvalitního vybavení!

Do svého eshopu vybírám výrobky, kterým věřím nebo které mám osobně vyzkoušené na svých cestách po světě. Nesetkáte se zde s nejlevnějším vybavením na trhu, ale s věcmi, o kterých jsem přesvědčen, že Vás na Vaší cestě nenechají ve štychu. Upřímně Vám přeji, abyste mohli poznávat nové kouty naší země, nemuseli spěchat a vychutnali si tak atmosféru míst a lidí kolem Vás naplno.

Budu velice rád, když Vám k tomu dopomůže vybavení koupené právě od nás.

 

o nas

 

Jak to vlastně celé vzniklo?

Dělat v životě to, co nás baví? Ano, to byl vždy můj cíl. Ale život tomu chtěl jinak. Škola, dobrá práce, auto, byt, povinnosti. Však to možná sami znáte. Cestovat na motorce jsem vlastně začal hned, co jsem nějakou měl, protože to bylo lepší než se někam drkotat autobusem. Podnikl jsem hodně kratších cest, ale i několik delších jako například Rumunsko a Wales ve 2010, Balkán a Ukrajina 2012, Gruzie s Arménií 2013 nebo střední Asie ve 2014.

Zlom nastal v roce 2016, kdy jsem se rozhodl opustit vše, práci, kamarády a rodnou hroudu. Dal jsem výpověď, prodal co se dalo a vyrazili se svou tehdejší přítelkyní poznávat svět. Naše cesta trvala 610 dní a měřila 65000 kilometrů. Poznali jsme velkou část planety a notnou část cesty jsem přemýšlel, co dělat po návratu. Odpovědi na otázky se brzy přetavily v plán, který jsem každým dnem zdokonaloval. A výsledek? Ten můžete právě teď vidět. Místo, kde každý motocestovatel sežene kvalitní a prověřené výrobky, které bych si sám koupil a nebál se je používat. Místo, kde se rád podělím o zkušenosti a kde bych rád motivoval ostatní k jejich cestě, ať už povede kamkoliv.

Najdete mě mimochodem také na: Facebooku, YouTube, nebo Instagramu

 

Moje skromné cíle

Budu nadšený, když se z mých přátel stanou zákazníci a z mých zákazníků přátelé.

Být pomocníkem, na kterého se může každý s důvěrou obrátit i s tím nejobyčejnějším dotazem.

Chci být oporou začínajícím motorkářům, kteří se v moři nabídek a zboží mohou lehce ztratit.

Snažit se o pozvednutí českých výrobků, o kterých se u nás v republice moc nemluví a podpořit je.

Na pomyslné špičce cílů je kamenná prodejna, ve které bych se rád potkával s mými zákazníky třeba jen u kávy, když budou mít cestu kolem.

o-nas