fbpx

Kdo je Nomadist

O nás

Náš příběh

Říká se, že fotka poví víc než tisíc slov a video více než tisíc fotek. Jak ale lidem nejlépe ukázat tu krásu, o které jim vyprávíme po návratech z našich cest? Nejlepší je vzít je s sebou, ať to zažijí na vlastní kůži.

V roce 2018, po návratu z cesty kolem světa, jsme začali plánovat první komerční výpravu do Jižní Ameriky, která se stala Vojtovou srdeční záležitostí, a řekl si, že pokud se první cesta povede, bude v tom pokračovat. A ona se povedla!

Postupně jsme si v hlavě začali utvářet představu, jak takové cesty pro lidi dělat a stvořila se jednoduchá filozofie – malá parta kamarádů, vlastní motorky, hromada zážitků.

Nejsme klasická cestovka, s námi se nebudeš válet u moře ani drtit nesmyslně moc kilometrů. Ukážeme Ti co jsme ve světě viděli, co nás tak moc zaujalo a proč se rádi vracíme.

Jsme rádi, že na to nejsme sami a máme tu čest spolupracovat s opravdovými srdcaři ze světa cestování. Dohromady jsme opravdu silný tým nadšených průvodců, kteří projeli téměř každý kout světa. Díky tomu Ti můžeme nabídnout zážitek jako nikdo jiný v ČR!

Jet s námi na výpravu za dobrodružstvím může doslova každý, kdo touží poznávat svět v jedné stopě. Jezdí s námi lidé různého věku i profesí. Primárně jsou ale túry, díky složení trasy, určené pro velká cestovní endura. Dle nás to pravé dobrodružství začíná tam, kde končí krásné asfaltky, turistické rezorty a komfortní zóna. Naše výlety proto často obsahují i velkou část cesty po nezpevněných cestách, spaní ve stanech na místech nepolíbenými civilizací, nebo objevování nových cest, když nám zrovna příroda poručí změnit směr. Na motorce se dostaneme na místa, o kterých běžný turista ani netuší, nebo na cesty, kde celý den nepotkáme živáčka. Rádi Ti budeme parťáky na cestách a nabídneme zážitky, na které budeš doma ještě dlouho vzpomínat.

Dost už ale povídání, vyber si svůj zájezd a zažij s námi to pravé dobrodružství na motorce!

nevíte kam?

U nás si vyberete

NOMADIST s.r.o

Nové sady 988/2
602 00
Brno

IČO: 11840773

KONTAKTY

Budeme rádi pokud se nám ozveš s otázkami, nebo připomínkami ohledně našich cest, transportu nebo čehokoliv, co Tě zajímá.

Zavolej nám, napiš email, nebo využij kontaktní formulář vpravo.

Vojtěch Lavický

Milan Prustoměrský

JUDr. Martin Slobodník, Ph.D.

Napiš nám

    Kliknutím na tlačítko Nezávazně poptat souhlasíš se zpracováním výše uvedených osobních údajů.

     

    Odběr novinek

    * povinná pole

    Ke zvýšení kvality webu a k analytickým účelům využíváme soubory cookies.