Benzínový filtr KTM 1190/1290/1050/1090

1 999 Kč
Skladem

Revoluční Italský benzínový filtr, který skvěle ochrání Váš motocykl před špatným palivem.

Palivový předfiltr pro KTM 1190 1290 1050 1090, HDM3D ACQUA STOP WS XXL+ Inovativní palivový filtr, svařované hrany pro nejlepší oddělení nečistot a vody od paliva. Velký XXL povrch pro rychlejší filtraci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento speciální filtr je navržen tak, aby se do nádrže nedostaly jakékoliv nečistoty. Přes tento filtr dokonce neprojde ani voda obsažená v benzínu! Montáž se provádí přímo na hrdlo nádrže a tak je jeho funkce stoprocentní. Nemusíte cestovat daleko do světa, aby se Vaše motorka zastavila kvůli špatnému palivu. Předejděte drahé opravě palivového čerpadla a výměně filtru za cenu nižší než je roční povinné ručení na Váš motocykl a budete mít pokoj na mnoho let dopředu.

Filtr je navržen ze speciálního patentovaného materiálu HDM3D. Skvěle ochrání palivovou pumpu a hlavní benzínový filtr. Neprojde dokonce ani voda obsažená v palivu. Tato filtrace nejen že ochrání palivovou pumpu, ale hlavně opravdu prodlouží životnost originálního palivového filtru a zabrání tak nečekaným překvapením na cestě.

*nenahrazuje originální palivový filtr!

Filtr se instaluje přímo pod originální víčko nádrže.

Díky novému designu a velkému povrchu filtru (1200 cm2) je tankování rychlejší a palivová soustava bude skvěle ochráněna od pevných částic a vody v palivu.

Doplňkové parametry

Kategorie: KTM
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: