Benzínový filtr CRF 1000 Africa Twin/ATAS

1 599 Kč
Na objednání

Revoluční Italský benzínový filtr, který skvěle ochrání Váš motocykl před špatným palivem.

Palivový předfiltr pro CRF 1000 Africa Twin/ATAS, HDM3D ACQUA STOP WS XL+ Inovativní palivový filtr, svařované hrany pro nejlepší oddělení nečistot a vody od paliva. Velký XL povrch pro rychlejší filtraci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová generace filtru, kompletně zabalená do ochranné mřížky pro zabránění poškození od plechové nádrže.

Speciální filtr do hrdla nádrže je navržen pro namontování dovnitř originálního hrdla nádrže, jednoduše vsuňte filtr dovnitř nádrže. Žádné další úkony nejsou potřeba.

Rozměr filtru XL, povrch 800 cm2, omyvatelný s dlouhou výdrží.

 

***VAROVÁNÍ***

Hrany otvoru pro tankování jsou opravdu ostré, mějte na paměti maximální opatrnost při montáži a doplňování paliva, abyste nepoškodili filtr.

Tankování bude díky filtru pomalejší. To je ovšem jen malá cena za totální ochranu palivové soustavy.

 

Tento speciální filtr je navržen tak, aby se do nádrže nedostaly jakékoliv nečistoty. Přes tento filtr dokonce neprojde ani voda obsažená v benzínu! Montáž se provádí přímo na hrdlo nádrže a tak je jeho funkce stoprocentní. Nemusíte cestovat daleko do světa, aby se Vaše motorka zastavila kvůli špatnému palivu. Předejděte drahé opravě palivového čerpadla a výměně filtru za cenu nižší než je roční povinné ručení na Váš motocykl a budete mít pokoj na mnoho let dopředu.

Filtr je navržen ze speciálního patentovaného materiálu HDM3D. Skvěle ochrání palivovou pumpu a hlavní benzínový filtr. Neprojde dokonce ani voda obsažená v palivu. Tato filtrace nejen že ochrání palivovou pumpu, ale hlavně opravdu prodlouží životnost originálního palivového filtru a zabrání tak nečekaným překvapením na cestě.

*nenahrazuje originální palivový filtr!

Doplňkové parametry

Kategorie: Honda
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: