fbpx

Sraz cestovatelů

Cestovar 2022

4. ročník setkání motorizovaných cestovatelů

Již po čtvrté jsme se letos setkali v krásném lomu Srní na Vysočině. Počasí se sice tvářilo všelijak a týden před akcí se dokonce objevovala varování na vydatné bouřky, tornáda a další libůstky. Nakonec se vše podařilo a užili jsme si jak sluníčka, tak i lehkého osvěžujícího deštíku.

Ovšem ani počasí neodradili tvrdé jádro Cestovaru, se kterým jsme už od středy pracovali na stavbě plovoucího výčepu. Vše se podařilo a my tak mohli v pátek na vodu spustit asi jediný festivalový plovoucí výčep v ČR! Kluci díky moc za pomoc 😉

Letošní účast byl, pravda, trochu menší jako loni, ale o to více byla atmosféra komornější a přátelštější. Velikou radost mi vždy udělají lidé, kteří se k nám opakovaně vrací a Cestovar si oblíbili.

Jako již tradičně máme jako jedni z mála na české scéně skvělou video a audio techniku, se kterou jsme mohli pozorovat přednášky na plátně 5x3m s profi zvukem a to se jen tak někde nevidí a neslyší!

Kromě přednášek letos proběhl i první ročník Cestoboje – speciálního závodu jednotlivců zahrnujícího vše, co k Cestovaru patří, tedy pivo, pohyb a vodu. No však se podívejte na fotky, bylo to místy hodně zábavné 😀

Ostatně voda hraje na Cestovaru vždy velkou roli. Již ráno se chodí koupat první odvážlivci a jak vysvitne sluníčko, je lom plný.

Sobotní večer již tradičně patřil tombole, která byla tentokrát hodně nabitá cenami a objevilo se také jedno nové překvapení v podobě putovní ceny. Putovní cena se příznačně jmenuje „Z prdele klika“ a celý rok bude svému majiteli přinášet štěstí. Letos putovala cena do zahraničí, na Slovensko za Borisem. Příští rok si „klika“ najde majitele nového.

Už teď se těšíme na příští rok a na setkání s vámi na Cestovaru!

Ke zvýšení kvality webu a k analytickým účelům využíváme soubory cookies.