fbpx

Sraz cestovatelů

Cestovar 2021

3. ročník setkání motorizovaných cestovatelů

Letos proběhl Cestovar již třetím rokem po krátké odmlce. Nový Cestovar si zasloužil také důstojný prostor, kde se hlavně bude líbit vám, účastníkům celé akce a tak volba padla na zatopený lom Srní u Hlinska na Vysočině. Vaše reakce nás utvrdili v tom, že tato volba byla více než skvělá.

Celkem se nás o víkendu sešlo krásných skoro 150. Velkou část letos tvořili i auta a s nimi samozřejmě hodně dětí. Rozhodnutí rozšířit dříve spíše motorkářské setkání i o „autaře“ vznikl v podstatě automaticky po té, co si někteří kamarádi motorkáři na stará kolena (a někteří spíše z pohodlnosti, co si budem) pořídili obytné dodávky. Utvořil se tak krásný mix cestovatelů na dvou, třech, čtyřech i šesti kolech, které k sobě pojí touha poznávat svět zpoza řídítek a volantů ve svých motorizovaných miláčků.

Ročník 2021 jsme vytunili v podobě obřího plátna a profi ozvučení. K dispozici byl i velký stan pro případ deště. Druhou malou stage okupovali přednášející přes den a už teď je jasné, že malá stage byla opravdu malá. O to více nás těšil váš zájem, protože byly opravdu zajímavé. No a kdo si chtěl odpočinout, pro něj tu byl lom, vždyť o ten šlo především. Průzračná voda, možnost potápění nebo skoků do vody z protější skály vylákal mnoho účastníků a vytvořil tak tu pravou letní pohodu u vody. Počasí jsme měli navzdory špatné předpovědi objednané 🙂

Krásné bylo pozorovat hemžení lidí kolem motorek a obzvláště aut, kde majitelé trpělivě a s nadšením ukazovali své stroje a vychytávky ostatním. Besip všem ukázal opilé brýle a my si tak mohli vyzkoušet, jaké by to bylo sednout si za volant s více skleničkami.

Noční promítání potom ovládli hvězdy dnešní cestovatelské scény jako Big Trip, Tomík na cestách, Matouš Vinš nebo Remišovci a my se náramně bavili až dlouho do noci, kdy ještě hořel ohýnek s posledními nespavci.

Už teď se těšíme na další ročník, ve stejný čas a na stejném místě!

Ke zvýšení kvality webu a k analytickým účelům využíváme soubory cookies.