Benzínový filtr BMW R850/1100/1150GS ARM

1 690 Kč
Na objednání

Revoluční Italský benzínový filtr, který skvěle ochrání Váš motocykl před špatným palivem.

Palivový předfiltr pro BMW R850/1100/1150GS/GSA, HDM3D ACQUA STOP WS XXL+ Inovativní palivový filtr, svařované hrany pro nejlepší oddělení nečistot a vody od paliva. Velký XXL povrch pro rychlejší filtraci. ARMed verze s dodatečnou ochranou vrstvou pro maximální ochranu filtru před ostrými hranami v nádrži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento speciální filtr je navržen tak, aby se do nádrže nedostaly jakékoliv nečistoty. Přes tento filtr dokonce neprojde ani voda obsažená v benzínu! Montáž se provádí přímo na hrdlo nádrže a tak je jeho funkce stoprocentní. Nemusíte cestovat daleko do světa, aby se Vaše motorka zastavila kvůli špatnému palivu. Předejděte drahé opravě palivového čerpadla a výměně filtru za cenu nižší než je roční povinné ručení na Váš motocykl a budete mít pokoj na mnoho let dopředu.

Filtr je navržen ze speciálního patentovaného materiálu HDM3D. Skvěle ochrání palivovou pumpu a hlavní benzínový filtr. Neprojde dokonce ani voda obsažená v palivu. Tato filtrace nejen že ochrání palivovou pumpu, ale hlavně opravdu prodlouží životnost originálního palivového filtru a zabrání tak nečekaným překvapením na cestě.

 

Osobní zkušenost:

FIltr jsem otestoval na mé měsíční cestě po Jižní Americe. Nutno dodat, že jsme tankovali jen na nejlepších benzínkách a i přesto se na poslední fotce můžete podívat, že po 7000km zachytil filtr značné množství nečistot v benzínu. Prostě to funguje, nenech si ničit svoji motorku nekvalitním benzínem!

Vojtěch Lavický

 

*nenahrazuje originální palivový filtr!

Doplňkové parametry

Kategorie: BMW
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: