Benzínový filtr BMW R1200GS/A R/RT/RS

1 699 Kč
Na objednání

Revoluční Italský benzínový filtr, který skvěle ochrání Váš motocykl před špatným palivem.

Palivový předfiltr pro vzduchem/olejem chlazené modely BMW R 1200 GS/A R RT RS 08-13, HDM3D ACQUA STOP WS XXL+ Inovativní palivový filtr, svařované hrany pro nejlepší oddělení nečistot a vody od paliva. Velký XXL povrch pro rychlejší filtraci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

*** Jednoduchá montáž. Navrženo pod originální hrdlo nádrže. Žádné další montážní zásahy nejsou nutné ***

Tento speciální filtr je navržen tak, aby se do nádrže nedostaly jakékoliv nečistoty. Přes tento filtr dokonce neprojde ani voda obsažená v benzínu! Montáž se provádí přímo na hrdlo nádrže a tak je jeho funkce stoprocentní. Nemusíte cestovat daleko do světa, aby se Vaše motorka zastavila kvůli špatnému palivu. Předejděte drahé opravě palivového čerpadla a výměně filtru za cenu nižší než je roční povinné ručení na Váš motocykl a budete mít pokoj na mnoho let dopředu.

ARMED verze, zabaleno do speciální síťky, která zabrání poškození filtru o skryté ostré hrany.

Filtr je navržen ze speciálního patentovaného materiálu HDM3D. Skvěle ochrání palivovou pumpu a hlavní benzínový filtr. Neprojde dokonce ani voda obsažená v palivu. Tato filtrace nejen že ochrání palivovou pumpu, ale hlavně opravdu prodlouží životnost originálního palivového filtru a zabrání tak nečekaným překvapením na cestě.

*nenahrazuje originální palivový filtr!

Doplňkové parametry

Kategorie: BMW
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: